سريال حارة الاصحاب
سريال حارة الاصحاب

پروژه گریم سريال حارة الاصحاب

حارة الاصحاب محصول كشور : عمان
سال توليد  : ٢٠١٨

نمایش از شبكه هاي:

  • ابوظبي
  • سلطنتي عمان
  • بحرين

با هنرنمایی حدودا ٣٥ شخصيت از سوپر استارهاي كشورهاي عمان، بحرين و مصر به همراه تیم گریم ایرانی با حضور حسین یزدی

كارگردان:  أنيس حبيب

تصاویر سریال

یک خاطره تلخ

يك روز بازيگر نشست جلوي آينه گريم و دستيار گريم اعلام كرد كه سبيل مصنوعي بازيگر گم شده و مجبور شدم سبيل ديگه اي رو به سختي هرچه تمام تر حاضر كنم كه شك بزرگي بود، البته كه خدا رو شكر مشكلي پيش نيومد و به خير گذشت…
 
در اخر کار دستيار گريم جريمه بزرگي شد كه ديگه لوازم و اكسترنالاي راكوردي رو با دقت بيشتر محافظت كنه. واقعا به شخصه از جریمه شدن همکارم ناراحت شدم، ولی خوب اگه نمیتونستم یک سبیل مصنوعی خوب تهیه کنم و گریم رو خوب انجام بدم قطعا کل پروژه ; حارة الاصحاب به مشکل بر میخورد و می تونست سابقه بنده رو به خطر بندازه
 
ولی خوب خداروشکر به به خوبی تونستیم گریم رو با بهترین کیفیت انجام بدیم و سریال رو جلو بردیم.
استاد حسین یزدی
گریمور و استاد دانشگاه

یک خاطره شیرین

سريال حارة الاصحاب

با آقاي جاسم البطاشي تهيه كننده سريال و محمود كاملي مدير فيلمبرداري در تایم های آزاد و استراحت كلي دور هم جمع میشدیم و ميخنديديم و واقعا کل گروه،  انگار چند سال هست كه با هم كار ميكنيم و کلی صمیمی شدیم.

Play Video

غذا و پذیرایی عرب ها از ما ایرانی ها

دمشون گرم خیلی غذا های عمانی خوشمزه بودند و تجربه خیلی شیرینی شد. شاید بعضی ها فکر کنند که با ما به عنوان ایرانی شاید یکم بد رفتاری میکردند ولی اصلا اینجوری نبود! عمانی ها هم مثل برادران ما بودند و خیلی خوش رفتاری می کردند.

پروژه 6 ماهه در 45 روز؟؟

واقعا خیلی فشرده کار میکردیم تا پروژه  رو سریع تر به دست مردم عزیز دنیا برسونیم. می تونم بگم که روزی 18 الی 19 ساعت کار می کردیم.

یک جا واقعا بردیده بودم و اصلا می خواستم برگردم ایران پیش خانوادم ، چرا که فشار کار و دلتنگی خانوده خیلی تحت تاثیر قرارم داده بود ، ولی ایستادم و زیر حرفم که گفته بودم گریم این سریال  رو انجام میدم، نزدم!

اصلا باورم نمیشه که تونستیم این حجم کار رو در این مدت محدود انجام بدیم و پروژه رو به سرانجام برسونیم. خداروشکر که خیلی کار موفق و خوبی هم شد.

حرف آخر

در پایان عرض شود که بسیار حضور در این سریال بسیار  عالی بود و خدا را شاکر هستم که چنین دوستان عزیزی پیدا کردم، حتما اگر دوباره فرصت همکاری پیش بیاد کوتاهی نمیکنم و دوباره مثل قبل هنر، تجربه و توانایی ام را به اجرا خواهم گذاشت.

ممکنه همین سوال رو که از بنده میپرسیدید رو خودتون هم جواب بدید و در اختیار دوستان قرار بدین؟با خارجی ها کار کردید تاحالا؟ تجربتون رو ممکنه بگید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استاد